Jaba Beach-Bar Camping Bunec

/ On : 8:16 AM/ Ju falënderojmë për vizitën në këtë faqe.Për bashkëpunim na shkruani në lajmetari.tetove@gmail.com.

Kampingu jone ne BUNEC ju mirepret:
Per vetem 1000 leke per person ju siguron fjetjen,mengjesin,darken.
Kapingu eshte i pozicionuar 20 m larg bregut te detit ne nje kodrine te vogel,me hije,ku cdo cader ka pamjen fantastike dhe panoramike te detit.
Gjithashtu kampi eshte i pajisur per te plotesua te gjitha nevojat tuaja te perditeshme si tualete,dushe,lavatrice,kuzhine etj.
Te gjitha te llogaritura per te siguruar te gjitha nevojat e klienteve ne kapacitet te plote.
Mos hezitoni te na vizitoni.
Ju mirepresim.

Mobile Phones
  •             00 355 68 214 1390      
  •             00 355 69 239 1800      

Other Phones
  •             00 355 69 563 6663       Home

Address
  • Bunec
  • Sarandë, Albania
Neighborhood Piqeras pas Borshit

Website

Email

 

Google+ Followers

Flurudha Press

Botimet Shqiptare

Shtypi Shqiptar

MUZIKA DHE HUMORI SHQIPTAR

VIP Magazine

Sex, dashuri, intimitet

Shëndeti dhe bukuria

E shtuna magjike

Flurudha Press

Shqipëria është vendi më i mirë për t’u vizituar në vitin 2014

Shtypi

Veze Sharri dhe Lecker

Më të lexuara

Letërsi,ese,kritikë...

Contact

Name

Email *

Message *

Arkivi