Music Shop Tipi

/ On : 9:33 AM/ Ju falënderojmë për vizitën në këtë faqe.Për bashkëpunim na shkruani në lajmetari.tetove@gmail.com.

Ne qender te qytetit te Tetoves ndodhet Qendra e Vjeter Tregtare,kurse aty ndodhet Music Shop Tipi. Aty mund te gjeni muzike shqipe dhe te huaj sa te doni,por nuk duam t`ju flaim per muziken. Na ndiqni me vemendje! Ne Music Shop TIPI do t`i gjeni te gjitha pjeset eksternale apo te jashtme per kompjuter si kufje,webkamera,gejmpad,maus,tastature,usb,mikrofona e shume pjese te tjera. Ne Tipi te gjitha llojet e memori kartelave per telefona celular,si mikro ,mini etj Ne Tipi pjese ndihmese per plejstejshen, si xhustika dhe memorikarta .Gjithashtu ben montimin e çipave per plejstejshen Ne Tipi do ta gjeni komplet programin elektronik te kabllove,xhekave,si psh skart kabllo,dvd-tv,pc-lsd,per televizionin kabllovik me pjese ndihmese ,kabllo te rrjetit telefonik me te gjitha pjeset ndihmese,kabllo per altoparlante…etj Me nje fjale te gjitha llojet e kabllove ne nje vend per te bere cfaredolloj kombinimi qe mund t`Ju shkoj ndermend. Ne Tipi edhe te gjith llojet e baterive,rrimbushese,alkaline dhe speciale per telefonat. Pastaj modulator qe te mundeson degjimin e muzikes mp3 ne veture, Pilotet universal per te gjitha llojet e televizoreve,resiverave,dvd-ve dhe te sistemeve klimatizuese… Te gjitha llojet e kasetave per kamera,video,dvd dhe njekohesisht ben edhe incizimin e tyre ne dvd. Lista e gjerave qe mund t`i gjeni ne Music Shop Tipi eshte e gjate,prandaj vizitojeni nje dite e e me pare. Music Shop TIPI ne Qendren e Vjeter Tregtare ne Tetove Kontakt tel . 070 263 552

Posted via email from Agjencia eMagic

Google+ Followers

Flurudha Press

Botimet Shqiptare

Shtypi Shqiptar

MUZIKA DHE HUMORI SHQIPTAR

VIP Magazine

Sex, dashuri, intimitet

Shëndeti dhe bukuria

E shtuna magjike

Flurudha Press

Shqipëria është vendi më i mirë për t’u vizituar në vitin 2014

Shtypi

Veze Sharri dhe Lecker

Më të lexuara

Letërsi,ese,kritikë...

Contact

Name

Email *

Message *

Arkivi