Oneda sh.p.k. -Punime profesionale graniti ( http://www.oneda-granit.com/)

/ On : 4:47 AM/ Ju falënderojmë për vizitën në këtë faqe.Për bashkëpunim na shkruani në lajmetari.tetove@gmail.com.

http://www.oneda-granit.com/

http://www.oneda-granit.com/

http://www.oneda-granit.com/

http://www.oneda-granit.com/

http://www.oneda-granit.com/

Profili Yne PDF Printoni E-mail
Oneda sh.p.k. operon ne tregun e industrise se ndertimit qe prej vitit 2001. Fillimisht ne qytetin e Durresit dhe me pas duke u zgjeruar ne te gjithe Shqiperine. Ne
Ne ofrojme punime cilesore graniti, tregojme kujdes deri ne detaje, si dhe dorezojme projektin brenda afatit te paracaktuar. Ne kemi arritur te krijojme nje reputacion te qendruashem ne treg, fale rezultateve teper te kenaqshme nga ana e klienteve.
Misioni yne eshte ti ofrojme klientit sherbim profesional, cilesor dhe brenda afateve.

Ne perpiqemi qe ti ofrojme klienteve tane nje sherbim unik dhe materiale cilesore dhe me cmime te arsyeshme.  Nese po kerkoni qe te perdorni granit per mobilimin e shtepise tuaj, shkalle graniti, te beni nje memorial, ne mund tjua bejme ju te mundur nje te tille qe do ti rezistoje koherave. 
Nje staf i palodhur dhe me experience do tju vi ne ndihme.

Sekreti i suksesit tone ka te beje me ekipin e punonjesve tane qe jane te talentuar dhe profesionale.

 

Sherbime PDF Printoni E-mail

Oneda Granit ofron nje game te gjere sherbimesh Veshje te brendeshmedhe i kryen ato ne kohe dhe me nje menyre teper profesionale. 
Cilesia e punimeve tona, ka krijuar nje standart te ri ne te gjithe fushen e punimeve te granitit.

Me poshte do te gjeni disa sherbime qe ofrojme:


  • Veshje te ndryshme per ambjente te brendeshme
  • Suprina kuzhine
  • Veshje te ndryshme per ambjente te jashteme
  • Shkalle per apartamente, vila...etj
  • Parvaze per dritareSuprina
  • Banake per lokale
  • Varre te dimensioneve dhe modeleve te ndryshme

Ne kemi ndertuar nje reputacion te qendrueshem duke permbushur me sukses te gjitha kerkesat e klienteve.

 

Punimet PDF Printoni E-mail

Sidoqofshin arsyet e juaja per ta bere shtepine tuaj me te bukur, Onedaju duhet te zgjidhni Oneda sh.p.k. per te gjitha nevojat dhe veshjet siperfaqesore, suprina kuzhine, shtrime shkallesh apo parvaze graniti.

Nje suprine e re per kuzhinen, pllaka per shtepine, ose ndoshta nje veshje per oxhakun…?
Kerkoni nje memorial dinjitoz per te afermit tuaj?
Varre
Mundesite per te permirsuar pamjen e shtepise nepermjet elegances se gurit, jane pothuajse te pafundme!
Ju do te gjeni cmime konkuruese, si dhe cilesi ne punime per tu krenuar.

Eficenca ne montime dhe sherbimi per klientet, na diferencojne ne nga kompanite e tjera qe operojne ne kete industri.

 

 

Perzgjedhja e Gurit PDF Printoni E-mail
Nje vizite ne showroom-in tone prej 10.000 m2 do iu nevojitet juGraniti per te zgjedhur granitin qe kerkoni. Do te gjeni me shume se 100 ngjyra, duke perfshire dhe ato me te rrallat qe importohen nga vendet me te largeta te globit. 

Ne importojme direkt nga prodhuesit, ne menyre qe te sigurojme vlerat me te mira te mundeshme.

Llojet e Granitit
Guri me perfekt per ti dhene ngjyra dhe ti japi nje ngrohtesi shtepise suaj eshte graniti.

Perzgjedhja e ngjyres eshte pothuajse pa limit... te bardhe, kafe, te kuq, jeshil, blu dhe te zinj. Ngjyrat nuk jane “standart”, dhe variojne nga prejardhja dhe origjina e gurit. Qindra variante te ketyre ngjyrave baze jane te pranishme ne ambjentet tona. 

Kombinimi i materialeve dhe ngjytave, bejne qe kurre dy punime mos te duken njesoj.

 

Harta


  • Tirana = 40 km
  • Qendra, Durres = 2 km
  • Porti Detar = 3 km

 

 

Kontakte
Oneda sh.p.k. Printoni
Adresa:
Lagja. 14.
Spitalle, Durres
Albania

E-mail: oneda@oneda-granit.com
Telefoni: +355 52 237 335
Faksi:

+355 52 237 335

http://www.oneda-granit.com/

Posted via web from Agjencia eMagic

Google+ Followers

Flurudha Press

Botimet Shqiptare

Shtypi Shqiptar

MUZIKA DHE HUMORI SHQIPTAR

VIP Magazine

Sex, dashuri, intimitet

Shëndeti dhe bukuria

E shtuna magjike

Flurudha Press

Shqipëria është vendi më i mirë për t’u vizituar në vitin 2014

Shtypi

Veze Sharri dhe Lecker

Më të lexuara

Letërsi,ese,kritikë...

Contact

Name

Email *

Message *

Arkivi