Spektakli Magjik 2010

/ On : 4:48 AM/ Ju falënderojmë për vizitën në këtë faqe.Për bashkëpunim na shkruani në lajmetari.tetove@gmail.com.

Agjencia eMagic ne bashkepunim me Kompleksin Turistik Aqua Park ne Tetove kane nisur pergaditjet qe ne fund te ketij muaji te organizojne Spektaklin tradicional Magjik 2010, i cili ne vitet e kaluara eshte zhvilluar ne Pallatin e Kultures ne Tetove,kurse tani e tutje spostohet ne Aqua Park,ku ofrohen kushte maksimale per nje mbremje te paharruar gala.

Ne kete spektakel qe do te zgjas gjate gjithe mbremjes do te kete sfilate mode ku do te ekspozohen veshjet e disa butiqeve te Tetoves,muzike live nga shume kengetare te njohur,shorteu i dhuratave te shumta,humor,vallezim etj.Do te behet xhirim profesional dhe do ta japin disa televizione....

Agjencia eMagic kerkon qe sa me pare te paraqiten topmodele (femra dhe meshkuj),amatore ose profesioniste,qe jane te interesuar te marrin pjese ne kete spektakel

Aqua Park tani eshte rikonstruktuar dhe ofron mundesi per organizime spektaklesh.

 

Posted via web from Agjencia eMagic

Google+ Followers

Flurudha Press

Botimet Shqiptare

Shtypi Shqiptar

MUZIKA DHE HUMORI SHQIPTAR

VIP Magazine

Sex, dashuri, intimitet

Shëndeti dhe bukuria

E shtuna magjike

Flurudha Press

Shqipëria është vendi më i mirë për t’u vizituar në vitin 2014

Shtypi

Veze Sharri dhe Lecker

Më të lexuara

Letërsi,ese,kritikë...

Contact

Name

Email *

Message *

Arkivi