Salloni per manifestime fetare EMAN - Tetove

/ On : 8:47 AM/ Ju falënderojmë për vizitën në këtë faqe.Për bashkëpunim na shkruani në lajmetari.tetove@gmail.com.

Salloni EMAN eshte nje vend ideal per organizimin manifestimeve Tuaja private fetare.Me kapacitet per 130 veta,ne lagjen e qete dhe periferike Dereboj ju ate mund ta huazoni me çmime shume te volitshme dhe me variante te ndryshme huazimi.

Adresa:Lagja Dereboj 

Rr.29 nentori pn

Tetove

Kontakt tel. 070 256 615

dhe 070 371 454

Posted via web from Agjencia eMagic

Google+ Followers

Flurudha Press

Botimet Shqiptare

Shtypi Shqiptar

MUZIKA DHE HUMORI SHQIPTAR

VIP Magazine

Sex, dashuri, intimitet

Shëndeti dhe bukuria

E shtuna magjike

Flurudha Press

Shqipëria është vendi më i mirë për t’u vizituar në vitin 2014

Shtypi

Veze Sharri dhe Lecker

Më të lexuara

Letërsi,ese,kritikë...

Contact

Name

Email *

Message *

Arkivi