Autoservisi dhe Autopjese RENAULT - Tetove

/ On : 6:35 AM/ Ju falënderojmë për vizitën në këtë faqe.Për bashkëpunim na shkruani në lajmetari.tetove@gmail.com.


Nese keni nje veture te tipit Reno,Pezho apo Citroen,vendi ideal per ta riparuar apo servisuar eshte Autoservisi RENAULT i cili ndodhet ne rrugen 134, pa numer afer stadiumit te qytetit te Tetoves.

 Autoservisi RENAULT ju ofron pjese rezerve dhe gjithashtu ben shitjen e pjeseve te perdorura per automjetet Tuaja.

 

Autoservisi RENAULT me maqineri speciale ngjyres se vetures suaj i jep shkelqim te papare,ndersa nese ju rastis te keni defekt ne rruge,mjafton te telefononi ne

 

 070 511 774 dhe

 

070 588 430

 dhe ekipi i Autoservisit RENAULT ju vjen ne ndihme menjehere.

 

 Autoservisi RENAULT

 

Shtepia e automobilit Tuaj

 

Ne dalje te Tetoves,nga ana e djathte e rruges se vjeter Tetove -Shkup ndodhet Autopjese RENAULT ku mund te gjeni sutopjese te te gjitha  ketyre tipeve te automjeteve


 


Posted via web from Agjencia eMagic

Google+ Followers

Flurudha Press

Botimet Shqiptare

Shtypi Shqiptar

MUZIKA DHE HUMORI SHQIPTAR

VIP Magazine

Sex, dashuri, intimitet

Shëndeti dhe bukuria

E shtuna magjike

Flurudha Press

Shqipëria është vendi më i mirë për t’u vizituar në vitin 2014

Shtypi

Veze Sharri dhe Lecker

Më të lexuara

Letërsi,ese,kritikë...

Contact

Name

Email *

Message *

Arkivi