Shkup - Berlin vetëm 120 euro (nga 4 qershori 2010)

Nga 4 qershori,
çdo te premte,
fluturim direkt
Shkup - Berlin
për vetëm 120 euro
Rezervoni biletat ne 
Euro Turist 

Zyra qendrore
Ilindenska 64/9, 1200 Tetovë
Tel.++389 44 330 155
Fax.++389 44 339 354
Email: eurot@mt.net.mk

Zyra ndihmëse
Qendra Tregtare Saranda pn. 1200 Tetovë
Tel.: +389 44 333 707 
Faks: +389 44 335 113


 

 

Posted via web from Agjencia eMagic

Oferte per reklama dhe lajmerime ne TV SUPER SKY – Tetove /Ponuda za reklamiranje TV SUPER SKY - Tetovo

 

1.Reklame 1 mujore (inçizim,montim,emitim)   - 100 euro

2.Reklame 2 mujore (inçizim,montim,emitim)   - 175 euro

3.Reklame 3 mujore (inçizim,montim,emitim)   -  250 euro

4.Reklame 6 mujore (inçizim,montim,emitim)    - 500 euro

5.Reklame 12 mujore (inçizim,montim,emitim)    - 900 euro

LAJMERIME

1.Lajmerime 1 mujore vetem me tekst        -     30 euro

2.Lajmerime 1 mujore me tekst dhe lexim    -    40 euro

3.Lajmerime me tekst,fotografi dhe lexim     -    60 euro

Reklamat dhe lajmerimet emitohen 7 here ne 24 ore.

Menaxher:

Enver Neziri

070 494 108

TV Super Sky Tetove

Drejtor : Muslim Aziri

TV SUPER SKY - Tetovo

 

Ponuda za reklamiranje TV SUPER SKY - Tetovo


Tv Super Sky so svojata raznovidna programa,so pokrienost na celoto podracje na gradovite Tetovo,Gostivar i nivnite okolini,so reklami izgotveni na najprofesionalen nacin,vi ovozmozuva efikasno reklamiranje,so neposredno vlijanie na vasiot biznis.

1.Cena za eden mesec reklamiranje (snimanje,montaza,7 pati emituvanje na den) - 100 evra

2. Cena za 2 meseci - 175 evra

3.Cena za 3 meseci - 250 evra

4.Cena za 6 meseci - 500 evra

5.Cena za 12 meseci - 900 evra

Reklamite se emituvat 7 pati na 24 casa.

TV SUPER SKY Tetovo

Menaxer: Enver Neziri

Mob. 070 494 108

e_neziri@hotmail.com

 

Posted via web from Agjencia eMagic

MURANA COMPANY

[[posterous-content:JaIycfAhsduDCmIsbtIw]]

Posted via web from Agjencia eMagic

Netam Ceramics

HIT OIL - Tetove

VERA 2010 http://euroturist.com.mk/

[[posterous-content:zhtBqwFbFcpaJzpIEoms]]http://euroturist.com.mk/

Posted via web from Agjencia eMagic

Shkup - Berlin vetëm 120 euro (nga 4 qershori 2010)

Nga 4 qershori,
çdo te premte,
fluturim direkt
Shkup - Berlin
për vetëm 120 euro
Rezervoni biletat ne 
Euro Turist 

Zyra qendrore
Ilindenska 64/9, 1200 Tetovë
Tel.++389 44 330 155
Fax.++389 44 339 354
Email: eurot@mt.net.mk

Zyra ndihmëse
Qendra Tregtare Saranda pn. 1200 Tetovë
Tel.: +389 44 333 707 
Faks: +389 44 335 113

 

Posted via web from Agjencia eMagic

Hotel ROYAL Tetove ( Per disa ore caste intimiteti dhoma me 13-15 euro,kurse per te kaluar nje nate dhoma nga 16,20 dhe 30 euro)

Ne periferi te qytetit te Tetoves,ne afersi te pishines Aquapark ndodhet hoteli ROYAL. Vendi me i pershtatshem per pak caste intime. Nje vend ideal per te gjetur qetesine.ambienti i mrekullueshem,ajri i paster,restorani me nje meny te shumellojshme dhe te pasur. Per disa ore caste intimiteti dhoma me 13-15 euro,kurse per te kaluar nje nate dhoma nga 16,20 dhe 30 euro. Kontakt telefonat: 070 537 313 070 209 571

Posted via web from Agjencia eMagic

Agina Al Plast (Me muzike te mrekullueshme LIVE)

Një risi dhe mundësi e re në Tetovë

Është hapur agjencia private për punësim  HN e cila bën ndërmjetsimin midis individëve të papunë dhe firmave private e shtetërore,nga vendi dhe jashtë,që kanë nevojë për punëtorë.

Për firmat agjencia ofron punëtorë me cilësi dhe kualifikime të ndryshme.Me ndërmjetësimin e Agjencisë HN nënshkruhet kontratë ndërmjrt firmës dhe punëtorëve.

Agjencia HN ndodhet në Qendrën e Re Tregtare në Tetovë

Në kat të parë,lokali 62

Kontakt telefonat

044 341 103

072 589 395

Posted via web from Agjencia eMagic

Shkup - Berlin vetëm 120 euro (nga 4 qershori 2010)

Nga 4 qershori,
çdo te premte,
fluturim direkt
Shkup - Berlin
për vetëm 120 euro
Rezervoni biletat ne 
Euro Turist 

Zyra qendrore
Ilindenska 64/9, 1200 Tetovë
Tel.++389 44 330 155
Fax.++389 44 339 354
Email: eurot@mt.net.mk

Zyra ndihmëse
Qendra Tregtare Saranda pn. 1200 Tetovë
Tel.: +389 44 333 707 
Faks: +389 44 335 113

 

Posted via web from Agjencia eMagic

Etika Tetove

NASA TERM Tetove

MUSIC SHOP TIPI Reklama ne TV Super Sky

Art Ceramics Tetove

Hit Oil Tetove

Neser festa e Shkendijes ne stadiumin dhe sheshin e Tetoves (19.05.2010,ora 16.30)

VERA 2010 http://euroturist.com.mk/

Oneda sh.p.k. -Punime profesionale graniti ( http://www.oneda-granit.com/)

http://www.oneda-granit.com/

http://www.oneda-granit.com/

http://www.oneda-granit.com/

http://www.oneda-granit.com/

http://www.oneda-granit.com/

Profili Yne PDF Printoni E-mail
Oneda sh.p.k. operon ne tregun e industrise se ndertimit qe prej vitit 2001. Fillimisht ne qytetin e Durresit dhe me pas duke u zgjeruar ne te gjithe Shqiperine. Ne
Ne ofrojme punime cilesore graniti, tregojme kujdes deri ne detaje, si dhe dorezojme projektin brenda afatit te paracaktuar. Ne kemi arritur te krijojme nje reputacion te qendruashem ne treg, fale rezultateve teper te kenaqshme nga ana e klienteve.
Misioni yne eshte ti ofrojme klientit sherbim profesional, cilesor dhe brenda afateve.

Ne perpiqemi qe ti ofrojme klienteve tane nje sherbim unik dhe materiale cilesore dhe me cmime te arsyeshme.  Nese po kerkoni qe te perdorni granit per mobilimin e shtepise tuaj, shkalle graniti, te beni nje memorial, ne mund tjua bejme ju te mundur nje te tille qe do ti rezistoje koherave. 
Nje staf i palodhur dhe me experience do tju vi ne ndihme.

Sekreti i suksesit tone ka te beje me ekipin e punonjesve tane qe jane te talentuar dhe profesionale.

 

Sherbime PDF Printoni E-mail

Oneda Granit ofron nje game te gjere sherbimesh Veshje te brendeshmedhe i kryen ato ne kohe dhe me nje menyre teper profesionale. 
Cilesia e punimeve tona, ka krijuar nje standart te ri ne te gjithe fushen e punimeve te granitit.

Me poshte do te gjeni disa sherbime qe ofrojme:


  • Veshje te ndryshme per ambjente te brendeshme
  • Suprina kuzhine
  • Veshje te ndryshme per ambjente te jashteme
  • Shkalle per apartamente, vila...etj
  • Parvaze per dritareSuprina
  • Banake per lokale
  • Varre te dimensioneve dhe modeleve te ndryshme

Ne kemi ndertuar nje reputacion te qendrueshem duke permbushur me sukses te gjitha kerkesat e klienteve.

 

Punimet PDF Printoni E-mail

Sidoqofshin arsyet e juaja per ta bere shtepine tuaj me te bukur, Onedaju duhet te zgjidhni Oneda sh.p.k. per te gjitha nevojat dhe veshjet siperfaqesore, suprina kuzhine, shtrime shkallesh apo parvaze graniti.

Nje suprine e re per kuzhinen, pllaka per shtepine, ose ndoshta nje veshje per oxhakun…?
Kerkoni nje memorial dinjitoz per te afermit tuaj?
Varre
Mundesite per te permirsuar pamjen e shtepise nepermjet elegances se gurit, jane pothuajse te pafundme!
Ju do te gjeni cmime konkuruese, si dhe cilesi ne punime per tu krenuar.

Eficenca ne montime dhe sherbimi per klientet, na diferencojne ne nga kompanite e tjera qe operojne ne kete industri.

 

 

Perzgjedhja e Gurit PDF Printoni E-mail
Nje vizite ne showroom-in tone prej 10.000 m2 do iu nevojitet juGraniti per te zgjedhur granitin qe kerkoni. Do te gjeni me shume se 100 ngjyra, duke perfshire dhe ato me te rrallat qe importohen nga vendet me te largeta te globit. 

Ne importojme direkt nga prodhuesit, ne menyre qe te sigurojme vlerat me te mira te mundeshme.

Llojet e Granitit
Guri me perfekt per ti dhene ngjyra dhe ti japi nje ngrohtesi shtepise suaj eshte graniti.

Perzgjedhja e ngjyres eshte pothuajse pa limit... te bardhe, kafe, te kuq, jeshil, blu dhe te zinj. Ngjyrat nuk jane “standart”, dhe variojne nga prejardhja dhe origjina e gurit. Qindra variante te ketyre ngjyrave baze jane te pranishme ne ambjentet tona. 

Kombinimi i materialeve dhe ngjytave, bejne qe kurre dy punime mos te duken njesoj.

 

Harta


  • Tirana = 40 km
  • Qendra, Durres = 2 km
  • Porti Detar = 3 km

 

 

Kontakte
Oneda sh.p.k. Printoni
Adresa:
Lagja. 14.
Spitalle, Durres
Albania

E-mail: oneda@oneda-granit.com
Telefoni: +355 52 237 335
Faksi:

+355 52 237 335

http://www.oneda-granit.com/

Posted via web from Agjencia eMagic

Euro Surovina Zheline

Qendra per grumbullimin e mbeturinave te metalit gjendet ne Zheline ne fillim te rruges per ne fshatin Siricine . Clirohuni nga materialet e metalit,plastikes,letres dhe te gomes qe i keni ne shtepine tuaj.Akumulatore te vjeter,hekur,baker,mesing,plumb si dhe karroceri te veturave dhe fitoni para nga mbeturinat duke i derguar ne depone e grumbullimit . Euro Surovina ju mundeson nderrimin e akumulatoreve te vjeter me akumulatore te ri Vesna Sap te Sllovenise . Per sasi me te medha te mbeturinave Euro Surovina ben edhe transportin e tyre me mjetet e saj transportuese Euro Surovina Zheline Kontakt telefonat: 070 224 349 071 224 349 071 204 070 044 378 350

Posted via web from Agjencia eMagic

AGINA AL - PLAST

Ndërmarrje për prodhimin e gilinderave të nikluar Pas çdo modeli do të gjeni kënaqësinë Pas çdo kënaqësie do të gjeni emrin: AGINA AL - PLAST Maqedoni : +389 70 438 495 +389 70 613 363 +389 70 710 776 Sido që të jetë shtëpia e juaj e re, e renovuar, klasike apo moderne, me prodhimet tona nga alumini i nikluar, shtëpia juaj fiton pamje të re. http://aginaalplast.blogspot.com/

Posted via web from Agjencia eMagic

HIT OIL - Tetove

FATI TRANS Fshati Pallatice

FATI TRANS Fshati Pallatice Ndërmarrje e specializuar për prodhimin dhe montimin e shtyllave të betonit për rrjet elektrik dhe ndriçim public. Shtylla të betonit të kualitetit të lartë me standarde evropiane dhe me çmime konkurruese në Maqedoni. Fati Trans gjithashtu bën montimin e transformatorëve elektrikë,merret me shërbimin e transportit me kamion me vinç me peshë deri më 5 ton. Për kontakt Ju shërbejnë telefonat 044 368 283 dhe 070 224 330

Posted via web from Agjencia eMagic

Oferte per pune nga Agjencia private per punesim HN

Shpallje

Agjencia private per punesim HN ka nevojë për një sekretare administrative.Të jetë komunikative,të njoh shqipen dhe maqedonishten.Orari I punës 8 orë,rroga sipas marrëveshjes.

Kontakt tel:

044 341 103

072 589 395

Një risi dhe mundësi e re në Tetovë

Është hapur agjencia private për punësim  HN e cila bën ndërmjetsimin midis individëve të papunë dhe firmave private e shtetërore,nga vendi dhe jashtë,që kanë nevojë për punëtorë.

Për firmat agjencia ofron punëtorë me cilësi dhe kualifikime të ndryshme.Me ndërmjetësimin e Agjencisë HN nënshkruhet kontratë ndërmjrt firmës dhe punëtorëve.

AgjenciaHN ndodhet në Qendrën e Re Tregtare në Tetovë

Në kat të parë,lokali 62

Kontakt telefonat

044 341 103

072 589 395

Posted via web from Agjencia eMagic

Parfumeria Laura

Merova Komerce http://merova.mp/

Libraria ASR Tetove

Biznese shqiptare ne Maqedoni

Netam Ceramics

MURANA COMPANY

Salloni per manifestime fetare EMAN - Tetove

Salloni EMAN eshte nje vend ideal per organizimin manifestimeve Tuaja private fetare.Me kapacitet per 130 veta,ne lagjen e qete dhe periferike Dereboj ju ate mund ta huazoni me çmime shume te volitshme dhe me variante te ndryshme huazimi.

Adresa:Lagja Dereboj 

Rr.29 nentori pn

Tetove

Kontakt tel. 070 256 615

dhe 070 371 454

Posted via web from Agjencia eMagic

Mishtorja BENI Tetove

HIT OIL - Tetove

Knauf Elegant

Tregu i Gjelbert ne Tetove 5 maj 2010

Google+ Followers

Flurudha Press

Botimet Shqiptare

Shtypi Shqiptar

MUZIKA DHE HUMORI SHQIPTAR

VIP Magazine

Sex, dashuri, intimitet

Shëndeti dhe bukuria

E shtuna magjike

Flurudha Press

Shqipëria është vendi më i mirë për t’u vizituar në vitin 2014

Shtypi

Veze Sharri dhe Lecker

Më të lexuara

Letërsi,ese,kritikë...

Contact

Name

Email *

Message *

Arkivi