Pashket ne Amsterdam

/ On : 1:33 PM/ Ju falënderojmë për vizitën në këtë faqe.Për bashkëpunim na shkruani në lajmetari.tetove@gmail.com.
 
Amsterdam
1-4 Prill
 
 
 
   
 
 

AMSTERDAM, Qyteti I Luleve
Nje udhetim mbreselenes 1- 4 Prill ne nje nga qytetet me te mrekullueshme dhe te vecante te Europes.
Per Festat e Pashkeve 01 – 04 Prill / 4 Dite te plota
Cmimi :  599 Euro/person
Mberritje ne Amsterdam Date 1 prill ora 09.30
Nisja nga Amsterdami date 4 Prill ora 20.00

 
 
 
   
 
  Ne pakete perfshihen: Udhetimi vajtje – ardhje me avion MALEV
3 nete fjetje ne hotel me 3 yje ne qender te qytetit.
Mengjeset per ditet e qendrimit.
Ekskursionet dhe turet sipas programit te pershkruar me lart.
Shetitja me anije ne kanalet e Amsterdamit.
Transfertat Aeroport / Hotel / Aeroport
Siguracioni shendetesor
 
 

Per tu njohur me programin e plote klikoni:  ketu..>

 

Per marrjene vizave Agjensia mund te organizoje takimin per ju, afati maksimal per aplikim eshte data 18 Mars,.

 

MTI Travel. Rruga Abdyl Frasheri, prane DHL ne krah te Presidences, Tel: 2248746  www.mtitravel-al.com

powered by  http://c.diez.quattro.co.za//home/r.asp?SID=112
unsubscribe forward update profile

This mailing system may only be used for sending permission based email.

If you did not give permission to receive emails from this sender, please notify us.

This email was sent to e_neziri@hotmail.com by info@mtitravel-al.com | Print / PDF version | Read our Privacy Policy.
MTI Travel - Rruga Abdyl frasheri, Pall 11,Nr 9, Tirane, 1000, AlbaniaYour E-mail and More On-the-Go. Get Windows Live Hotmail Free. Sign up now.

Posted via email from Agjencia eMagic

Google+ Followers

Flurudha Press

Botimet Shqiptare

Shtypi Shqiptar

MUZIKA DHE HUMORI SHQIPTAR

VIP Magazine

Sex, dashuri, intimitet

Shëndeti dhe bukuria

E shtuna magjike

Flurudha Press

Shqipëria është vendi më i mirë për t’u vizituar në vitin 2014

Shtypi

Veze Sharri dhe Lecker

Më të lexuara

Letërsi,ese,kritikë...

Contact

Name

Email *

Message *

Arkivi