Udhetim ekzotikHotmail is redefining busy with tools for the New Busy. Get more from your inbox. Sign up now.

Posted via email from Agjencia eMagic

Netam Ceramics 2010

Netam Ceramics 2010

Ne mendojme per fundjaven tuajThe New Busy is not the old busy. Search, chat and e-mail from your inbox. Get started.

Posted via email from Agjencia eMagic

Me Edil al mjafton te keni 30 % te vleresHotmail: Free, trusted and rich email service. Get it now.

Posted via email from Agjencia eMagic

E kompletuar, e kendshme dhe e fuqishmeHotmail: Trusted email with Microsoft’s powerful SPAM protection. Sign up now.

Posted via email from Agjencia eMagic

Me Edil al mjafton te keni 30 % te vleres

 

 Hotmail: Free, trusted and rich email service. Get it now.

Posted via email from Agjencia eMagic

Pashket ne Amsterdam

 
Amsterdam
1-4 Prill
 
 
 
   
 
 

AMSTERDAM, Qyteti I Luleve
Nje udhetim mbreselenes 1- 4 Prill ne nje nga qytetet me te mrekullueshme dhe te vecante te Europes.
Per Festat e Pashkeve 01 – 04 Prill / 4 Dite te plota
Cmimi :  599 Euro/person
Mberritje ne Amsterdam Date 1 prill ora 09.30
Nisja nga Amsterdami date 4 Prill ora 20.00

 
 
 
   
 
  Ne pakete perfshihen: Udhetimi vajtje – ardhje me avion MALEV
3 nete fjetje ne hotel me 3 yje ne qender te qytetit.
Mengjeset per ditet e qendrimit.
Ekskursionet dhe turet sipas programit te pershkruar me lart.
Shetitja me anije ne kanalet e Amsterdamit.
Transfertat Aeroport / Hotel / Aeroport
Siguracioni shendetesor
 
 

Per tu njohur me programin e plote klikoni:  ketu..>

 

Per marrjene vizave Agjensia mund te organizoje takimin per ju, afati maksimal per aplikim eshte data 18 Mars,.

 

MTI Travel. Rruga Abdyl Frasheri, prane DHL ne krah te Presidences, Tel: 2248746  www.mtitravel-al.com

powered by  http://c.diez.quattro.co.za//home/r.asp?SID=112
unsubscribe forward update profile

This mailing system may only be used for sending permission based email.

If you did not give permission to receive emails from this sender, please notify us.

This email was sent to e_neziri@hotmail.com by info@mtitravel-al.com | Print / PDF version | Read our Privacy Policy.
MTI Travel - Rruga Abdyl frasheri, Pall 11,Nr 9, Tirane, 1000, AlbaniaYour E-mail and More On-the-Go. Get Windows Live Hotmail Free. Sign up now.

Posted via email from Agjencia eMagic

MUSIC SHOP TIPI Reklama ne TV Super Sky

Music Shop TIPI Tetove

Music Shop TIPI Tetove

Step Tours Tetove

Step Tours Tetove

Google+ Followers

Flurudha Press

Botimet Shqiptare

Shtypi Shqiptar

MUZIKA DHE HUMORI SHQIPTAR

VIP Magazine

Sex, dashuri, intimitet

Shëndeti dhe bukuria

E shtuna magjike

Flurudha Press

Shqipëria është vendi më i mirë për t’u vizituar në vitin 2014

Shtypi

Veze Sharri dhe Lecker

Më të lexuara

Letërsi,ese,kritikë...

Contact

Name

Email *

Message *

Arkivi